Servis a reklamace

V zájmu dosažení maximální spokojenosti zákazníka prodáváme pouze kvalitní a prověřené zboží u kterého jsme plně přesvědčeni o kvalitě a spolehlivosti vzhledem k ceně. Pokud se přesto vyskytne závada, postupujte, prosím, dle následujících bodů, aby mohla být v co nejkratší možné době vyřízena k Vaší spokojenosti:

Než něco podniknete, zkuste ZDARMA pomoc na dálku

Náš autorizovaný servis poměrně často řeší případy, kdy se ve skutečnosti nejedná o závadu, ale pouze o situaci, ve které zákazník není dostatečně obeznámen se všemi funkcemi zařízení

Doporučujeme ještě před odesláním zboží k reklamaci kontaktovat náš autorizovaný servis. Zaměstnáváme zde odborníky, kteří vám rádi pomohou. JE TO ZDARMA! Dokáží rychle analyzovat možnou příčinu problému i po telefonu, nebo po e-mailu a mohou vám tím ušetřit čas a peníze.
Pozáruční výměna pláště stojí 2400Kč + dph/ks

 

Telefon na servis:
+420 602 374 142
 (v pracovní době Čt 14-18h)
E-mail: georgis@faceczech.cz

Standartní postup při reklamaci

Součástí našich služeb je i záruční a pozáruční servis námi dodávaného sportovního vybavení. Vždy Vám dodáme kompletní zboží včetně originální dokumentace, českého návodu a potvrzeného záručního listu. Jelikož naší snahou je nabízet zákazníkům komfortní služby a servis, je na většinu výrobků poskytována nadstandardní záruka 24 měsíců. V případě potřeby můžete využít níže uvedené kontakty či přímo kontaktní formulář na základě kterého bude Vaše reklamace přímo odeslána k našim servisním technikům.

Vyplňte reklamační formulář a odešlete. O přijetí servisního požadavku jste vždy e-mailem informováni. Toto potvrzení prosím vytiskněte a přiložte k odesílané reklamaci. Nezapomeňte prosím přiložit kopii dokladu(faktury) o pořízení/koupi, který slouží k ověření záruky

Kam doručit vadné zboží určeno k reklamaci

V zájmu co nejrychlejšího vyřízení reklamce doručte, nebo zašlete zboží spolu s vyplněným formulářem a kopií prodejního dokladu na adresu FACE FITNESS SHOP.

FACE FITNESS SHOP
Průmyslová 1368 ( areál OTEC )
Hostivice,
PSČ 253 01
Tel: +420602374142
E-mail: georgis@faceczech.cz