FACE FITNESS ACADEMY BOSU® Kamagon Ball® SURGE™

PROČ SI UDĚLAT "TRENÉRA FITNESS" U NÁS?

PROČ SI UDĚLAT

Přečtěte si, jak by měl profesionálně pracovat moderní osobní fitness trenér, a jak probíhá naše školení se zaměřením na fitness trénink dle nejnovějších lékařských výzkumů od světových odborníků z Velké Británie, Austrálie, Německa, Holandska a Norska.

Absolvent našeho programu INSTRUKTOR A OSOBNÍ TRENÉR FITNESS akreditovaného Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, který slouží také jako rekvalifikační kurz a po jehož absolvování je možné získat živnostenský list "Poskytování sportovních a tělovýchovných služeb v oblasti fitness", může následně pracovat jako instruktor fitness center, wellness center a posiloven. Je schopný pracovat také jako osobní trenér, sportovní instruktor (v oboru fitness), kondiční, posilovací a regenerační osobní instruktor a trenér i trenér skupin. Může také působit jako poradce správného posilování a výživy.
Výhodou je, má-li zájemce o školení již základní zkušenosti se cvičením, ale není to  podmínkou. I člověk, který už podobné osvědčení má, zde najde nové poznatky, které jeho teoretické i praktické dovednosti určitě vylepší. Navíc trenéři vyškolení FACE CZECH ACADEMY mohou trénovat v naší síti fitness center FACE CZECH FITNESS, abychom našim klientům zaručili vysoký standard, odbornost a profesionalitu trenérů.
osobní trenér - face czech academyTento kurz je vyrovnanou kombinací teorie a praxe, kdy jsou obě oblasti propojeny. Absolvent po kurzu chápe všechny aspekty pohybových aktivit, k čemu slouží a jak je provozovat tak, aby byly cvičenci maximálně ku prospěchu - s minimálním rizikem zranění či neúspěchu cvičení. Kurz je veden tak, že maximální důraz je kladen na správnost a funkčnost cvičení. Jen tak lze totiž docílit zdravého cvičení - posilování, které v minulosti bylo a bohužel stále je hodně přehlíženo. Až do dnešní doby vycházelo posilování z kulturistických metod, které ale nejde aplikovat na všechny. Naopak, většina klientů potřebuje především spojit posilování např. se zdravotní tělesnou výchovou a jinými formami zdravotního cvičení.
Protože se dnešní klientela ve fitness centrech mění, i tento kurz je o poznání jiný, než jsou ostatní. Klienti fitness center už nejsou jenom kulturisté (ti v moderních centrech naopak mizí). Naopak - v nových wellness a fitness centrech se stále více objevují úplně obyčejní lidé, kterým jen v dnešním způsobu života chybí pohyb a tím se jim "hroutí tělesná schránka". Cvičením si chtějí tento nedostatek nahrazovat a tělo přimět ke správnému fungování. A proto my školíme budoucí (ale i stávající) trenéry takovým směrem, aby byli schopni takovým klientům dnešní dobu s minimem pohybu zpříjemnit a následky špatných hybných stereotypů (bolesti zad, kloubů apod.) a špatného držení těla odstranit. A nemusí to být právě jenom rehabilitací a zdravotní tělesnou výchovou, ale také správným posilovacím tréninkem.

Publikováno: 19. 08. 2009

 
tvorba www stránek emocio


COPYRIGHT © 1995-2014 FACE CZECH, s.r.o.
Veškerá práva jsou vyhrazena